Статті для відвідувачів

Відкатні ворота

Закладна Під Відкатні Ворота В 3 Етапи

Закладна під відкатні ворота

Влаштування закладної ми робимо в три етапи.

1 етап — виготовлення металевого каркасу. Металевий каркас допоможе зафіксувати платформу з рівномірним розподілом навантаження.

1  

2 етап — підготовка траншеї і заливка металевого каркасу бетонним розчином на 80%.

2

3 етап — влаштування верхньої частини металевого каркасу платформи під потрібну висоту і заливка решту 20% бетону.

3 4

Розділивши процес виготовлення закладної на три етапи ми отримуємо максимально ідеальну основу для монтажу відкатних воріт.

Якщо зробити закладну за один етап, в кінцевому результаті ми отримаємо погано виставлену закладну, яка може просісти під час заливки, зміститись під своєю вагою і не буде стояти по рівню відносно горизонтальних рівнів, які є важливі при виставлені роликових опор.

Якщо виставити роликові опори на закладну з відхиленням в майбутньому це спричинить швидкий знос фурнітури і нерівномірне навантаження на привід, що стане причиною частих поломок автоматики і фурнітури.

 

Чим Наші Ворота Відрізняються Від Інших?

Як роблять інші                                              Як робимо ми

Еверест1

Чим1

Еверест2

Чим2 

Еверест3

Чим3

Еверест4

Чим4

Еверест5

Чим5

Еверест6

Чим6

Еверест7

Чим7

Еверест8

Чим8

Еверест9

Чим9

Еверест10

Чим10

 

Типова Схема Проведення Кабелів Для Відкатних Воріт

          Nice RB 600-1000

Список рекомендованих кабелів для автоматики Nice RB 600-1000


Зєднання

Тип кабеля

Максимально допустима довжина

Електрична лінія живлення

Кабель 3х1,5 мм багатожильний

30 м.

Сигнальна лампа (якщо ще буде антена)

Кабель 2х0,75 мм багатожильний (кабель 4х0,75 мм багатожильний)

20 м.

Фотоелементи

Кабель 2х0,75 мм багатожильний

30 м.

Відкатні ворота 1

 При укладанні кабелів рекомендуємо:

1.Висота фотоелемента 60 см. Виставити водній горизонтальній лінії по рівню (васервазі).

2.Прокладання кабелів рекомендуємо проводити через пластикову водяну трубу (труба поліуретанова 25 мм.), в стовпчики використовується труба поліетиленова 16 мм.

3.Кабелі при укладанні залишаємо довшими на 60 см., а в двигун довшими на 1,0 м.

4.При підключенні додаткових пристроїв потрібно звернутися за консультацією до спеціаліста.

При укладанні кабелів не рекомендуємо:

1.Не рекомендується при укладанні кабелів використовувати звичайну гофру.

2.Не рекомендується використання інтернет кабелів (вони непрактичні при підключені і швидко ламається)

3.Не рекомендується використання кабелів більшого січення (ускладнення монтажу).

Переваги Профільної Труби 60х60х3 У Виготовленні Відкатних Воріт

Переваги профільної труби 60х60х3 у виготовленні відкатних воріт

Ворота виготовлені із профільної труби 60х60х3 мають надійне бокове ребро жорсткості, яке робить ворота надійними при бокових вітрових навантаженнях. Горизонтальні палиці в 60 мм забезпечують повноцінний захист профнастилу, оскільки додаткові ребра жорсткості воріт кріпляться по центрі труби. При кріпленні вертикальних перемичок діаметром 20 мм по ширині, в нас залишається по 20 мм на кожну сторону, що дозволяє накрити повністю гострі закінчення профнастилу і робить ворота безпечними у використанні. Внаслідок чого ми можемо зашити ворота Т-8, Т-14, Т-20 профілем.

При виготовленні воріт із профільної труби меншого діаметру не можливо повністю накрити профнастил, що робить ворота небезпечними, оскільки існує велика загроза поранитися. А також, часткове тертя підтримуючих роликів до профнастилу призводить до їх швидкого зносу.

Є деякі виробники, які використовують труби меншого діаметру. В даному випадку профнастил монтують зверху на трубу. Такий монтаж є неправильним. По-перше, знову ж таки є небезпека поранитися. По-друге, залишається дуже мало місця для підтримуючих роликів, що може привести до швидкого їх зносу. По-третє, вага воріт розподіляється на одну сторону, що може спричинити деформацію омеги і опорних роликів. По-четверте, ворота бояться бокового вітру, що зумовлює деформацію полотна воріт.

Неабияке значення також має вертикальна палиця каркасу, яка є додатковим ребром жорсткостіЯкщо використовувати тонші профільні труби невдовзі ворота можуть просісти і деформуватися через те, що при відкриванні ворота з’їжджають з нижнього вловлювача, що викликає погойдування воріт і спричинює прогинання їх донизу. Внаслідок цього ворота можуть торкатися проїжджої частини, що не дозволить їм рухатися за необхідною траєкторією. В майбутньому це призведе до виходу з ладу шестерні, що знаходиться на двигуні і як наслідок – поломки автоматики воріт.

                            

Чому Опорні Ролики Забороняється Приварювати?!

Чому опорні ролики забороняється приварювати?!

При зміні температурних режимів метал має здатність звужуватись і розширюватись, особливо на початку та вкінці зимового періоду або при різких перепадах температури. В даний період, рекомендується проводити ТО воріт, однією з складових якого є регулювання роликових опор, які визначають напрямок полотна воріт.

При поломці опорного ролика, можна відремонтувати або замінити окремі елементи. Для цього ролик має легко зніматись.

При виготовленні воріт може використовуватись кілька видів металу (поєднання чорного металу із кольоровим), кожен з яких має свої особливості поведінки при зміні температурних режимів. Для того, аби мати змогу відрегулювати полотно воріт при звуженні чи розширенні такого металу, ролики НЕ повинні бути приварені, оскільки регулювання відбувається за допомогою роликів.

 

Вирішення таких проблем – це кріплення опорних роликів за допомогою шпильки або болтів (при підборі шпильки, потрібно врахувати, що вона має вільно входити в отвори на опорних роликах; в іншому випадку це унеможливить регулювання роликів).

Щоб краще регульовувались ролики, ми ще додатково розшліфовуємо їхні посадочні отвори, щоб збільшити люфт для врегулювання (особливо цього потребує фурнітура до 450кг), оскільки на ній маленькі отвори.

Приварювати опорні ролики до закладної Недопустимо і як правило, це роблять непрофесіонали. В майбутньому така помилка призведе до швидкого зносу роликів і тягне за собою їх заміну, а в деяких випадках і повну заміну комплекту фурнітури, що обійдеться від 130 до 350євро.

 

 

ЯК ЗЕКОНОМИТИ 3000 ЄВРО НА ВІДКАТНИХ ВОРОТАХ

Усі роботи, що пов’язані з заміром, виготовленням, монтажем та автоматизацією воріт здійснюються одним виконавцем і тільки фірмою. Вона не захворіє, не поїде за кордон … Один виконавець виконавши роботу під ключ (закладна, бетонування, виготовлення, монтаж, автоматизація, технічне обслуговування) відповідальний за виріб, не буде нарікати на роботу яку виконав, не буде звинувачувати іншого.
У випадку виявлення недоліків з вики виконавця, не прийдеться доплачувати. При проведення додаткових робіт, які не передбачені гарантійним обслуговуванням, або в основні роботи, ви також не будете переплачувати, бо до вас буде застосовуватись система лояльності за мінімальними цінами.

Коли робота здійснюється одним виконавцем ви економите  час і гроші на додаткові виїзди, заміри. економія 50-150є

Використання оцинкованої фурнітури зекономить в майбутньому 250є і два дні вашого часу.

Використання якісної антикорозійної ґрунтовки продовжить час експлуатації металевої конструкції, зекономить на достроковому перефарбовуванні 50-100є.

Використання якісних декоративних красок продовжить термін яскравості виробу (стійкість до вигорання, кислотних дощів) немає потреби щороку перефарбовувати.
економія 50-100є

Використання міцного каркасу конструкції воріт зменшує навантаження на фурнітуру і автоматику, що подовжить термін їх експлуатації і зекономить в подальшому 100-500є.

Використання автоматики, яка програмується на відстань, а не на час.
Автоматика яка програмується на відстань закриватиме ваші ворота до кінця, незалежно від того, чи був спад напруги, чи ні. Ворота закриються в будь-якому випадку і ваш домашній улюбленець не вибіжить на проїжджу частину.

Використання засобів безпеки : фотоелементи, сигнальна лампа.
Фотоелементи не дозволять воротам закритись, якщо ваш автомобіль, домашній улюбленець, дитина, або ваші близькі стоять на проїжджій частині. В результаті економія на ремонті авто та воріт 500-2000є
Сигнальна лампа попередить про виїзд чи заїзд авто і ви уникнете травм, аварій та ушкоджень авто, економія від 1000 до 5000є.

Використання стабілізатора напруги, зекономить 100-400є та захистить від різких перепадів напруги, що спричинить поломку привода, яка не підлягає гарантійному обслуговуванню.

Вчасний технічний огляд воріт продовжить термін їх експлуатації в два рази і зекономить як мінімум 100-2000є.

 

Зробивши одразу якісні ворота без економії, ви збережете 2000-9100є в майбутньому.
Також слід задуматись, чи варто економити 100-300є при замовленні воріт.

 

Дешеві Ворота До Крику

Дешеві ворота до крику

Звернувся один замовник відрегулювати відкатні ворота. Виїхавши на об’єкт ми побачили «Дешеві ворота до крику». Проїзд воріт був до 5 метрів. Ворота виготовлені з неякісного матеріалу: за основу використана труба

 zagluchka

профільна 60х40х2,. на такий пройом потрібно використовувати 60х60х3, або 80х60х3, вертикальні перемички 20х20х1.8 і з великою відстанню між ними.

 bok

Потрібно 40х20х2, 40х25х2. Кути зарізані під 90º, потрібно 45,

 verh

сквозні отвори,

duru1duru2duru3

метал з ознаками корозії, його ніхто не чистив, профнастил 0.33 товщиною Китай, фурнітура чорна,

опори роликові приварені намертво, шлак не обитий і не зачищений.

 roluky

          Двигун Китай низької якості, приварили до закладної платформи.

motor

Двигун має бути прикручений через шпильку, щоб була можливість його відрегулювати.

В ході розмови ми вияснили що вартість воріт на 10000 грн. менша від нашої, тепер виправлення недоліків обійдеться + – 18000 – 20000 грн. Задавши запитання замовнику чому виконавець не виправляє недоліки він відповів що виконавець робіт не відповідає на його дзвінки. Оскільки виконавець виконував замовлення на усній домовленості до нього неможна пред’явити претензій.

Так що добре дивіться в кого замовляєте ворота і якої якості. Замовляти нормальної якості ворота дешевше і практичніше.

Є ще випадки коли замовники роблять спробу прогнути виконавця по ціні, в таких випадках деякі виконавці погоджуються знизити вартість виробу але за рахунок зниження вартості матеріалів або якості роботи.

Особисто ми не знижуємо ціну через те що в нас ставка робиться на якість, а не на дешевий виріб.

Порівняння з нашою роботою:

poriv1

poriv2

poriv3

Розпашні ворота

Схема Підключення Кабелів Для Розпашних Воріт

Список рекомендованих кабелів для розпашних воріт з приводом Toona і блоком управління mindyA60


Зєднання

Тип кабеля

Максимально допустима довжина

Електрична лінія живлення

Кабель 3х1,5 мм багатожильний

30 м.

Сигнальна лампа

Кабель 3х0,75 мм багатожильний

20 м.

Фотоелемент

Кабель 2х0,75 мм багатожильний

30 м.

Фотоелемент

Кабель 4х0,75 мм багатожильний

30 м.

Привод Toona

Кабель 4х1,5 мм багатожильний

30 м.

Розпашні ворота 1

При укладанні кабелів рекомендуємо:

1.Висота фотоелемента 60 см. Виставити водній горизонтальній лінії по рівню (васервазі).

2.Прокладання кабелів рекомендуємо проводити через пластикову водяну трубу (труба поліуретанова 25 мм.), в стовпчики використовується труба поліетиленова 16 мм.

3.Кабелі при укладанні залишаємо довшими на 60 см., а в блок управління довшими на 1,0 м.

4.При підключенні додаткових пристроїв потрібно звернутися за консультацією до спеціаліста.

При укладанні кабелів не рекомендуємо:

1.Не рекомендується при укладанні кабелів використовувати звичайну гофру.

2.Не рекомендується використання інтернет кабелів (вони непрактичні при підключені і швидко ламається)

3.Не рекомендується використання кабелів більшого січення (ускладнення монтажу).

Сходи

Чим Наші Сходи Відрізняються Від Інших?

1. Інші використовують профільну трубу 60х40. У нас 100х50 або 80х40.

2. Відсутнє очищення металу від бруду, іржі. Ми очищаємо.

3. Зарізання заготовок під 90°. В нас тільки під 45°.

4. Не дають поперечних перемичок. Ми даємо.

5. Немає зачистки швів. Ми зачищаємо до однорідної площини.

6. Не грунтують каркас. Ми грунтуємо.

7. Повністю не обварюють стики. Ми обварюємо.

8. При деформації каркасу не вирівнюють поверхню. Ми вирівнюємо.

9. Не роблять відступу від стіни. Ми робимо.

10. Виготовляють на об’єкті. Ми виготовляємо на виробництві, де створені умови для виготовлення.

До нас звернулись люди з проханням доробити сходи до кінця. Під час виїзду на об’єкт ми побачили страшний металевий каркас сходів, на який ми мали встановлювати білі мармурові сходинки.

Дані сходи були виготовлені з профільної труби 60х40 з грубими порушеннями технологічних норм:

— перша сходинка була вища від всіх інших на 10 см;

— відсутні поперечні перемички, які мали б з’єднувати два косоури і бути опорою для мармуру;

— матеріал, який використовувався на каркас був не очищений від іржі, бруду;

— заготовки сходин були нарізані під кутом 90°, а не під 45°;

— стики з’єднань не були повністю обварені;

— не зачищені шви;

— не погрунтований каркас;

— не було дотримано одного розміру висоти і глибини сходинки;

— глибина останньої сходинки була коротша на 12 см;

— сходи повністю торкалися стіни, а потрібно, щоб був відступ хоча б на 10-12 см;

— не була вирівняна поверхня каркасу;

— даний каркас мав велику вібрацію, що в подальшому могло б призвести до руйнування мармурових сходинок.

Після побаченого ми пояснили замовнику всі недоліки даної конструкції. Найкращим виходом з цієї ситуації стало виготовлення НОВОГО каркасу.

БУЛО

СТАЛО

Чекайте на фото завершених сходів

Чи доцільно обирати найнижчу ціну і виконавця робіт з вулиці?

Загальні

Переваги При Використанні Затверджувача В Наших Виробах

Переваги при використанні затверджувача в наших виробах

Спеціалізований каталізатор (затверджувач) – це добавка, яку ми застосовуємо до грунтовок і фарб для поліпшеного захисту покриття і подовження терміну експлуатації ЛФП.

Каталізатор є універсальною добавкою, яка має такі основні властивості покриття:

  • — високий ступінь адгезії до будь-яких видів поверхонь;
  • — висока антикорозійна і хімічна стійкість покриття;
  • — істотне підвищення міцності і зносостійкості покриття (більш висока стійкість до стирання при переміщенні виробу);
  • — відмінний блиск.

Дана технологія має ряд переваг, які впливають на якість наших виробів.

По-перше, застосовуючи фарбу з каталізатором, ми отримуємо покриття, яке володіє високими фізико-хімічними характеристиками та надає антикорозійний захист металоконструкціям високого класу.

По-друге, наші вироби отримують додаткові захисні властивості до ультрафіолетових променів, хімічних і кислотних дощів.

По-третє, за допомогою добавки у нас немає затримок за термінами здачі виконаних робіт, тому, що пришвидшується час висихання виробу.

При застосуванні каталізатора подовжується термін експлуатації металевої частини, оскільки він захищає від корозії. Каталізатор (затверджувач)  зміцнює ЛФМ,  робить його твердішим і щільнішим, що призводить до стійкості від ударів, подряпин, створює підвищений антикорозійний захист, робить ЛФП стійким до вигорання на сонці.

 

                           
 
Адреса

46009, Україна Тернопільська область м. Тернопіль вул. Гетьмана Івана Мазепи, 10/313

Email

everest-ter@ukr.net

Телефон

+380967456124, +380985927261, +380673618568